Miesięczne archiwum: Sierpień 2015

Relacja z Uphill Race Śnieżka

Na stronie pojawiła się właśnie RELACJA ze Śnieżki. Nic dodać nic ująć, był fajny wyścig, 1000m przewyższenia do pokonania, jazda na 99% a przez ostatnie metry na 150% i finish dosłownie do upadłego.

A jutro zaczyna się Bike Adventure!!! Yes, yes, yes, ale będzie fajnie 🙂 Już nie mogę się doczekać, aby się z Wami wszystkimi spotkać, zapowiada się piękna pogoda, super trasy i fajna ekipa! Do zobaczenia!

Audycja w Radiu Wrocław

Radio Wrocław

Radio Wrocław to rozgłośnia dość pro-sportowa. Na stałe zagościły już tam audycje np. na temat biegania. Natomiast w ostatnią sobotę przy moim skromnym udziale udało się powiedzieć też coś o kolarstwie. Może nie bardzo dużo, bo w 2x6min można rzucić tylko kilka ogólnych wiadomości, ale było to bardzo ciekawe doświadczenie. Program prowadził Piotr Pietraszek, a ja po przebrnięciu przez pierwsze zdanie pełne tremy potem już z minuty na minutę się rozkręcałem, a w drugiej części po przerywniku już zupełny luz, blues i bym mógł tak gadać godzinami 🙂 Kto nie słyszał, to zapraszam na audycję:

A jutro na www wyląduje relacja z Uphillu na Śnieżkę. Był ogień, najlepsi kibice, nowy rekord trasy i piekielny finish na sam koniec o 4 miejsce open:
(C) Uphill Race Śnieżka https://www.facebook.com/UphillRace?fref=photo

MTB 2015- Lekkie zmiany

W ostatnich postach i relacjach przewijał się temat małych zmian sprzętowych i teraz wszystko już jest wiadome. Środek sezonu to dobry czas aby trochę pogrzebać w sprzęcie, choć pogoda w tym sezonie rozpieszcza, to warto zrobić serwis amora, wymienić linki i pancerze na nowe, sprawdzić łożyska w kołach…no a jak już się to robi i i tak rozbiera rower na części, to może przydało by się przy okazji złożyć już na nowej ramie, nie?;)
Tak więc prezentacja lekko zmodyfikowanego roweru na sezon 2015:

Cóż można powiedzieć, nowa rama jest kosmiczna (na tyle że jak ją rozpakowałem, to nawet nie zrobiłem foty, tylko zacząłem składać :)- dlatego w wykazie sprzętu zdjęcie ramy z katalogu). Zostały dokładnie zmienione te rzeczy które mnie kuły w oczy w modelu 2014. Szczegóły wkrótce, bo jakiś czas temu testowałem ten model, więc już trochę się najeździłem, to skrobnę jakiś test w odpowiednim dziale na stronie. Natomiast na moim własnym sprzęcie pierwsza jazda miała miejsce dziś. nie jest tajemnicą, że rower przytył jakieś 180g, ale trudno co tam ważne, że jest sztywniej, lepsza pozycja i pewniejsze prowadzenie. Dziękuję firmie Rose za sprawną obsługę.

Aaa! jutro koło 19:00 zarezerwujcie sobie czas na słuchanie Polskie Radio Wrocław. W audycji sportowej może uda mi się powiedzieć coś mądrego o kolarstwie 🙂

Aaaaha i jeszcze jedno. Przy okazji dodawania nowego sprzętu na www pogrzebałem trochę w zdjęciach i teraz dostępne są foty moich rowerów MTB z zamierzchłych lat aż do 2001r